PRİMER TUS
TUS hazırlık sürecinizde hedefinize daha kolay ulaşmanızı sağlayacak tüm ergonomik koşulları düşünerek yola çıktık.
Sektör içindeki 20 yıllık tıbbi yayıncılık ve TUS eğitim tecrübemizi PRIMERTUS adı altında sizlerle paylaşıyoruz.
Amacımız Dünya'nın en zor ikinci sınavı olarak gösterilen Tıpta Uzmanlık Sınavı'na hazırlanırken sizlere 7/24 yardımcı olmak.

Neden ONLINE Eğitim?

İhtiyacınız olanı biliyoruz: Geçerli eğitim kaynakları, disipliner bir öğrenme süreci içerisine girmeniz ve biraz da motivasyon… Uzaktan Eğitim’in örgün eğitime nazaran avantajlarını da dikkate aldığınız zaman, TUS hazırlık sürecinizde PrimerTUS Uzaktan Eğitim Platformunda karar kılmamanız için bir sebep kalmayacaktır.

PrimerTUS ile Avantajlarınız

✔ Devam eden çalışmalarınızla birlikte TUS Hazırlık sürecinizi de gerçekleştirebilmenize yönelik olarak düzenli bir online-canlı ders programı

✔ Evden, işten (yer fark etmeksizin); mobilden, PC’den (platform fark etmeksizin) Online-Canlı derslere katılabilir, Canlı derslerin video kayıtlarını izleyebilir ve diğer dijital materyallere erişebilirsiniz.

✔ MotiveTUS rehberlik programı desteğiyle, sosyal medya grubumuz üzerinden kolektif destek verilmekle beraber, birebir rehberlik desteğinizi de uzmanımızdan alabileceksiniz. Çalışma düzeninize özel olarak haftalık çalışma programınızı, sistemimiz üzerinden online olarak kişiselleştirerek uygulayabileceksiniz.

✔ PrimerTUS’ta öğretim kaynaklarımız, eğitmen kadromuzun yazarlığında ve editörlüğünde oluşturulmuştur. Bu anlamda tutarlı bir şekilde bir hazırlık sürecini sunuyoruz.

Primer Tus
İnceleyen: 372
Giden: 91
Ekleyen: ADMiN
Tarih: 13 Mart 2019
İhbar: 0
Üye girişi yaparsanız oy verebilirsiniz.
Yorumlar
Yorum Gönderin