TABURCU.NET
Taburcu.Net
Medikal Multimedya Paylaşım Platformu.

Gün geçtikçe bilgiye erişim daha ucuz ve kolay bir hal aldı.

Fakat bu güzelliğin de maalesef ki çirkin ve olumsuz yönleri de yok değil.

Bilgiye erişmek mutlaka paha biçilmez bir zenginlik, ancak sahip olduğunuz bilgi gerçekten doğru ve değerli bilgiyse…!Yoksa yığınla işe yaramaz ve gerçek dışı bir hazineniz olur, hiç bir değeri olmayan…

Bu platformda kısa ve öz ama mutlaka doğru olduğunda emin olduğumuz bilgileri Taburcu.NET tadında sizlerle paylaşmak istedik.

Günümüz şatlarında hekimlik mesleğini halen severek yapmak ve bu işten zevk almak ne yazık ki her geçen gün daha da zorlaşıyor. Bunda gerçek dışı haberler, yanlış bilgilendirmeler ve sistemden kaynaklanan aksaklıkların rolü çok büyük. Bu su götürmez bir gerçek ancak !!!

Ne yazık ki gerek tıp fakültelerinde sizler ve bizlerin ve eminiz ki o sıralarda oturan tüm hekim ve hekim adaylarının da aynı fikirde olduğu bir sorun olan TIP Eğitiminde ki eksikliklerin de bu olumsuzlukların yaşanmasında hiç de azımsanmayacak kadar payı var.

Bizler de, mesleğini seven ve bu konuda “Mezuniyet sonrasında da bir tıp eğitimi olabilir” sloganıyla bir araya gelen Taburcu Ekibi olarak türlü fikir alışverişleri ve konuşmalar sonrasında kısaca “Taburcu !! NET !!!” kararlılığında bir platform oluşturmaya karar verdik…
Ziyaret etmek için tıklayınız:
Acil Servis Mezuniyet Sonrası Eğitim Net Pratik Bilgiler Taburcu Tüyolar
İnceleyen: 1926
Giden: 749
Ekleyen: ADMiN
Eklenme tarihi: 18 Aralık 2017
İhbar: 0
Üye girişi yaparsanız oy verebilirsiniz.
Yorumlar:
Yorum Gönderin