DOKTORUZ
Doktoruz
doktoruz.com, uzman ve pratisyen hekimlerin internet ortamında iletişim kurmalarını kolaylaştıran bir platformdur. Özellikle iletişimin ön plana çıktığı Devlet Hizmeti Yükümlülüğü (DHY), ya da becayiş gibi konularda hekimleri bir araya getirir ve iletişim alt yapısı oluşturur.

İlan Panosu bölümü ile hekimlerin kendi aralarında ilanlar vererek, birbirlerine destek olmalarını sağlar. Özellikle atama dönemlerinde hekimden hekime eşyalı daire veya benzer ihtiyaçlar konusunda iletişim kurmalarına aracı olur.

Ayrıca Şartlar Nasıl ? bölümü ile hekimlerin görev yerleri hakkında bilgi ve fikir sahibi olmalarını sağlar. Bu bölümde hekimler tecrübelerini diğer meslektaşları ile paylaşma imkanı bulurlar.
Bir tek hekimin bile istemediği yerde görev yapması, hepimiz için ciddi bir sorundur.
Ziyaret etmek için tıklayınız:
Çalışma Şartları Hakkında Bilgi Alma Becayiş İlanı Verme Görüntüleme Birimler Hakkında Bilgi Alma Birimler Hakkında Tecrübe Paylaşımı Dhy - Kadroları Tercih Edenleri Görüntüleme Dhy - Kişinin Tercihlerini Görüntüleme Dhy - Kontenjan Sayılarını Görüntüleme Dhy - Sohbet Mesajlaşma Dhy - Tercih Edilme Sayılarını Görüntüleme Dhy - Tercih Listesi Oluşturma Doktoruz İkince El İlanı Verme Görüntüleme Kiralık İlanı Verme Görüntüleme
İnceleyen: 1953
Giden: 753
Ekleyen: ADMiN
Eklenme tarihi: 04 Ekim 2017
İhbar: 0
Üye girişi yaparsanız oy verebilirsiniz.
Yorumlar:
Yorum Gönderin