DÖVDÜĞÜ DOKTOR, CANINI KURTARDI!
ADMiN
DİKKAT: Bu konu 9 yıl önce açılmış. İçerdiği bilgiler eskimiş olabilir!
Muğla Köyceğiz Devlet Hastanesi doktorlarından Ahmet Dursun, 18 Ağustos akşamı nöbetçi olarak görev yaparken, akşam saatlerinde ambulansla acil servise getirilen E.İ. isimli hastaya müdahalede bulunmak istedi.

Habertürk'te yer alan habere göre, bu sırada hasta yakını olduğunu söyleyen D.İ, “Babam da bu hastanede felç geçirdi. Ona bir şey olması halinde burayı başınıza yıkar, hepinizi öldürürüm’ diye tehdit savurmaya başladı. Nöbetçi doktor Dursun ise hasta yakınından sakin olmasını ve hastaya müdahale etmesi için kendisine izin vermesini istedi. Bunun üzerine D.İ. 8 aylık doktor Dursun’u ölümle tehdit etti. Daha sonra da doktora saldırdı.

SERBEST BIRAKILDI
Gözaltına alınan saldırgan ifadesi altındıktan sonra serbest bırakıldı. D.İ. olaydan 2 gün sonra bu kez karıştığı bir kavgada bıçakla ağır yaralandı. Ambulansla Köyceğiz Devlet Hastanesi’ne getirilen D.İ.’ye ilk müdahale, 2 gün önce saldırdığı nöbetçi doktor Ahmet Dursun tarafından yapıldı. Sedyede kendisine saldıran ve ölümle tehdit eden kişiyi görünce çok şaşırdığını belirten Dursun, “Karaciğer bölgesine ve sağ kaburga altına aldığı bıçak darbesi sonucu ağır yaralanmıştı. Hayati tehlikesi bulunuyordu ve acil müdahale etmemiz gerekiyordu. Bu hayatın bir cilvesi. Ancak biz doktoruz ve kendisi de hasta olarak bana geldi. O anda mesleğim gereği yapmam gerekenleri yaptım ve daha önce yaşananları unutarak hastama müdahalede bulundum. Umarım kısa sürede sağlığına kavuşur” dedi.

HAYATİ TEHLİKESİ VAR
Darp ettiği doktor tarafından tekrar hayata döndürülen D.İ. ise ilk müdahalenin ardından durumunun ağır olması nedeniyle Muğla Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. D.İ.’nin hayati tehlikesinin bulunduğu ve yoğun bakımda tutulduğu öğrenildi.

Kaynak: http://www.medihaber.net/2011/08/23/tesadufe-bak-dovdugu-doktor-canini-kurtardi/
 23 Ağustos 2011, 18:46 
TUSKOLAY
Arkadaşlar Toplamda 1 TB temel+klinik Tusun en bilindik hocalarının 900 saat canlı offlıne ders görüntüleri çok uygun fiyata almak isteyen mesaj göndersin
 24 Ağustos 2011, 18:13 
Sayfalar:  
1
CEVAP GÖNDER: