TUSTV ÜYELİK SATIŞ
physcho
DİKKAT: Bu konu 9 yıl önce açılmış. İçerdiği bilgiler eskimiş olabilir!
ARKADAŞLAR TUS TV VİP ÜYELİK SATIYORUM, SÜRESİ EYLÜL TUSUNA KDR İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZELDEN MESJ ATSIN UYGUN FİYATA VERİCEMM...
 01 Haziran 2010, 12:51 
physcho
BU ARADA BEN KAZANDIM 48 PUAN ALMIŞTIM ÖNCEKİ TUS ŞİMDİ 62 ALDIM FAYDASINI GÖRDÜMM
 01 Haziran 2010, 12:53 
drhakan66
Farklı ip numaralarından siteye girişi yutmuyacaklar mı diyorsun.
Bana güven verici bir dersane imajı vermedi.
Her dersane tus sınavı sorularını referanslı olarak açıklarken tustv de bu yok.
Birkaç ders dinledim. Genel olarak hitap konuşma şekli vs insanın kafasını meşkul ediyor. Derse konsantre olamıyorsun.
Bu kadar paraya değer mi ayrı bir konu.
 03 Haziran 2010, 18:26 
physcho
Farklı ıp lerden siteye girdim hep hiçbir sorun olmadı öncelikle onu söyleyeyim ayrıca biyokimya başta olmak üzere mikrobiyoloji, dahiliye, kadın dogumun birçogunu Hasan Kafalı anlatıyor ki eski tus 2. , Dersler takip edilebilir düzeyde konuşmada ne var anlamadım. Ben 6 milyarlık dershaneyi düzenli takip kdr etkili olur demiyorum tabiki de ama kısa sürede bir çok bilgiyi toparlıyor ve zman kaybını azaltıyor, çok vakti olmayanlar için ideal
 05 Haziran 2010, 15:03 
physcho
Kimse ilgilenmiyor galiba 500 tl vericemm
 16 Haziran 2010, 16:34 
umutsari
Sevgili meslektaşlarım,

Tustv tamamen yenilendi. Geçen yıldan iyi soru yakalayan, Bilim İlaçları sponsorluğunda yaklaşık 1500 hekime ulaşan tustv, şimdi çok daha güçlü.

Merak edenler için abartsız gerçek rakamlar, Tustv geçtiğimiz yıl 120 tusgaranti üyesine hizmet verdi. Bu arkadaşlarımızdan 82si kazandı.

Bilim İlaçlarının sponsorluğunda ise ulaştığımız hekim arkadaşlarımız, hem bizim hem de diğer dersanelerin üyeleri idiler. Dilerim hakkettikleri ve arzu ettikleri yerdelerdir.

Biz bu dönem, sitemize giren herkese ücretsiz en az 20 ders izleyecekleri kredi sunuyoruz. Sonra, neye ihtiyaçları var ise onu sunuyoruz.

Tustv iki soru soruyor, ne olmak istiyorsunuz ve neye ihtiyacınız var? Tek ders mi, konular bütünü mü, tüm tus mu, sadece sorular mı?

Ne istiyorsanız veriyoruz. Dersleri, önce konu, sonra çalışma soruları, son olarak da çıkmış tus soruları çözerek tamamlıyoruz. Sonra size diyoruz ki, deneme sınavı ister misiniz,deneme sınavını alan arkadaşlar içinde kendinizi görebiliyorsunuz.

Biz neye ihtiyacınız varsa vermek için sizi tustvye bekliyoruz. Bir tustv klasiği olan ücretsiz yayın akışı devam ediyor. Hergün yayın saatinde ekranda olmanız yeterli.

Bilenler bilir, hiçbirşeye karışmadan, kimseye dalaşmadan, göz göre göre dilimizde tüy bite bite büyüdük.

Hep diyorduk, Tus teknik bir sınavdır, herşeyi bilmeniz gerekmez, soruyu çözecek kadar bilin yeter. Biz size soruları çözdürüyoruz, çözdürdük, hem de tusa 4-5 yıl ara vermiş arkadaşlara kazandırdık, Yüksel Abi'miz gibi yaşı bizden büyük ağabeylerimizi yeniledik, güncelledik, tus yarışında finişe yaklaştırdık.

Sizi elinizdeki kaynak her ne ise, tustv'ye bekliyoruz. Gelin ve izleyin. Tus nasıl kazanılır görün. Kendinize inanın, biz inanıyoruz.

Ve bu döneme özel, herşey hekime yakışır şekilde planlandı, öyle olsun istedik. Tustv Premium, Uçakla gidiş dönüş asgari 4 yıldızlı otellerde 2 gece konaklama hediyesiyle geliyor ve fiyatı herhangi bir dersanenin üçte bir dörtte bir fiyatına... Tusgaranti ise, IPAD hediyesiyle geliyor, 670 gr minik bir alet, çantanızda taşınası ve bilgiye kolay ulaşmanız için..

Gelin, ne olursanız olun, yine gelin...Sizi evimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Sevgilerimle,

Dr.Umut Sarı
Tustv Başkanı
 04 Şubat 2011, 20:05 
birdost
Sayın umut bey, siz öncelikle emeğini, özverisini, zamanını çaldığınız hocalarınızın emeğinin karşılığını verin lütfen. Ayrıca tus kazanmak sizin televizyonunuzu izleyerek hiç olmuyor. Bunu da belirtmek isterim. .
 17 Mart 2011, 21:26 
acrokrim
Kesin olarak doğruluğunun kanıtlanmış olup olmadığını bilmediğimiz konular hakkında konuşurken başkalarını suçlamak toplumumuzda ne yazık ki çok yaygınlaşmış durumda. Herkesin aynı şekilde öğrenmediğini kanıtlamış olan bilimsel veriler ışığında herkesin belirli bir amaca, yalnızca tek olan aynı yoldan erişebileceğini söylemek ve insanları oraya yönlendirmeye çalışmak bencilliğin ve narsizm in göstergesidir. Bizi ilgilendirmeyen bir konuda kesinliğinden emin olmadığımız bilgileri insanları yanıltıcı bir şekilde kullanarak başkalarını suçlamak ne din açısından ne etik açıdan ne de yasal açıdan doğru değildir.
 28 Nisan 2011, 23:27 
Sayfalar:  
1
CEVAP GÖNDER: