TAM KÜR BEKLEYEN DOKTORA SEVİNDİRİCİ HABER TİTCKDA GELDİ: TEDAVİ KALDIĞI YERDEN DEVAM!
ADMiN
Non hodgkin lenfoma tanısı konan aile hekimi Durukana sevindiren haber Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundan geldi. Konu ile ilgili 9 Mayıs tarihinde açıklama yapan Durukan yarın elimize geçiyor ve tedavi kaldığımız yerden devam ediyor dediNon hodgkin lenfoma tanısı konan aile hekimi Dr. Mustafa Murat Durukan tam kür tedavisinde kullanılan ilacın ithalinin durdurulduğunu öğrenmişti. İlaç temini için sevindiren haber Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundan geldi. Doktor Durukan ilacın 10 Mayıs tarihinde gelinde olacağını duyurdu.

Üretici Japon firmanın 6 aylık güvenirlik ve 2 ay uygulanabilirlik garantisi verdiğini ileten Dr. Durukan yaşadığı sevinci “ İlgilenen uğraşan dua eden geniş aileme teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.” sözleri ile paylaştı.

Durukan yaptığı açıklamada “Ben bebekken babam vefat etmiş. Yaşadıklarımı, annemin yaşadıklarını ben de aileme yaşatamazdım. Tedaviye daha sıkı sarıldım. Sizlerinde katkısıyla hergün daha motive oluyorum. İnsanlar hastalıkları ile uğraşırken bir ilaç derdine düşmemeli.” demişti.

 10 Mayıs 2019, 10:27 
Sayfalar:  
1
CEVAP GÖNDER: