MESLEKTAŞININ PKK TARAFINDAN ÖLDÜRÜLMESİNE SEVİNEN DOKTOR!
ADMiN
DİKKAT: Bu konu 5 yıl önce açılmış. İçerdiği bilgiler eskimiş olabilir!
Edirne Halk Sağlığı Müdürlüğü, bir doktor hakkında sosyal medya hesabından yazdığı iddia edilen mesaj nedeniyle inceleme başlattıEdirne'de görevli bir doktor hakkında doktor Abdullah Biroğul'un Diyarbakır'ın Kulp ve Lice ilçeleri arasında karayolunu kesen terör örgütü PKK mensuplarınca öldürülmesinin ardından sosyal medya hesabından yazdığı iddia edilen mesaj nedeniyle inceleme başlatıldı.

Edirne Halk Sağlığı Müdürlüğü, Süloğlu Toplum Sağlığı Merkezinde görevli doktor S.K. hakkında, olayın ardından sosyal medya hesabından "Kimse kusura bakmasın ama bir doktor olarak sevindim. Kitap okumuş ama cahil kalmış bir insandan kurtuldu dünya" şeklinde attığı öne sürülen tweet nedeniyle inceleme başlattı.

Doktor S.K'nın sosyal medya hesabının kendisine ait olduğunu ancak mesajı kendisinin yazmadığını iddia ettiği bildirildi.Mesajın nereden yazıldığının tespiti için Bilişim Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü'nce yapılacak araştırma sonucu doktor hakkında soruşturma başlatılıp başlatılmamasına karar verileceği kaydedildi.

 02 Eylül 2015, 17:48 
Sayfalar:  
1
CEVAP GÖNDER: