DOKTORUN ŞÜPHELİ ÖLÜM RAPORU, BABA VAHŞETİNİ ORTAYA ÇIKARDI
ADMiN


Aile, eve çağırdıkları sağlık ekiplerine bebeğin yere düştüğünü söyledi. Gelen doktor, bebeğin kolu ve vücudundaki morlukları görerek ‘şüpheli ölüm’ raporu hazırladı. Polis, bu rapor üzerine aile üyelerinin ifadesini aldı. Vahşet, teyze Ö.T.’nin itirafıyla ortaya çıktı.

Teyze hem Aslıhan Zeynep’i hem de ailenin geçen yıl kaybettiği 6,5 aylık Beyza’yı babasının döverek öldürdüğünü iddia etti. Suçlamayı kabul etmeyen baba Canip T. tutuklanırken polis, bebeğin öldürüldüğünü bildikleri halde gizledikleri gerekçesiyle aile bireyleri hakkında işlem yaptı. Daha önce yaralama suçundan poliste kaydı olan Canip T.’nin, cinayeti kimseye anlatmaması için eşi Elif T.’yi tehdit ettiği öğrenildi. Bu arada, Beyza T. isimli kız bebeğin ölüm sebebinin araştırılması için Cinayet Büro Amirliği’nde ayrı bir soruşturma dosyası açıldı. Ailenin, ölen iki kızlarının dışında biri Aslıhan Zeynep’in ikizi olmak üzere 3 erkek çocuğu bulunduğu öğrenildi.

 18 Mart 2015, 17:46 
Sayfalar:  
1
CEVAP GÖNDER:
  Anasayfa   Bilgi Yarışması   Deneme Sınavı   Çalışma Soruları   Forum   Dosyalar   Linkler   Anketler   Etkinlikler   Özel Mesajlar   Sözlük  
  Üyeler   Yöneticiler   Favori Sorular   Soru Ekle   Soru Sınıfla   Tüm Sorular   Günün Sorusu  
  Üye Ol   Üye Girişi Yap   Üye Çıkışı Yap   Üyelik Ayarları  Banka 
  Destek  Site Haritası   Site İçi Arama   İletişim