BU FAKÜLTE İLK KEZ BİR ASİSTANI UZMAN YAPTI!
demo
Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesi tıpta uzmanlık alanında ilk mezununu verdi.Balıkesir Üniversitesi'nde, tıpta uzmanlık alanında ilk mezuniyet heyecanı yaşandı. Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında 2010 yılından beri görev yapan araştırma görevlisi Doktor Eda Üreyen, tıpta uzmanlık eğitimini tamamlayarak dadın hastalıkları ve doğum uzmanı unvanı aldı.

Tıpta uzmanlık unvanı alan ilk asistan hekim olan Üreyen için Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde tören düzenlendi. Üreyen’i mutlu gününde BAÜ Rektörü Kerim Özdemir, rektör yardımcıları Prof. Dr. İlter Kuş ile Prof. Dr. Yılmaz Arı, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sıtkı Samet Ermiş, Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ali Engin Ulusal, bölüm öğretim elemanları ve mesai arkadaşları yalnız bırakmadı.

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir, uzmanlık unvanı alan araştırma görevlisi Dr. Eda Üreyen’i tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.


 01 Ocak 2015, 12:19 
Sayfalar:  
1
CEVAP GÖNDER:
  Anasayfa   Bilgi Yarışması   Deneme Sınavı   Çalışma Soruları   Forum   Dosyalar   Linkler   Anketler   Etkinlikler   Özel Mesajlar   Sözlük  
  Üyeler   Yöneticiler   Favori Sorular   Soru Ekle   Soru Sınıfla   Tüm Sorular   Günün Sorusu  
  Üye Ol   Üye Girişi Yap   Üye Çıkışı Yap   Üyelik Ayarları  Banka 
  Destek  Site Haritası   Site İçi Arama   İletişim