TURBOBİTTEN DOSYA İNDİRME
ADMiN
DİKKAT: Bu konu 4 yıl önce açılmış. İçerdiği bilgiler eskimiş olabilir!

Turbobitten dosya indirmekle ilgili çok sayıda soru gelmesi nedeniyle böyle bir konu açma gereği duydum. Mümkün oldukça kısa ve anlaşılır anlatmaya çalıştım. Her bir basamakta yapılacak işleri anlattıktan sonra altındaki resimde tıklanacak alanları ve dikkat edilecek alanları işaretledim.

1. NORMAL İNDİRME linkine tıklayınız2. ŞİMDİ ABONE OL VE HEDİYE OLARAK 7 GÜN ÜCRETSİZ mesajından korkmayın ücret talep edilmiyor. Sadece ücretli üyelikle sınırsız indirme ve hızlı indirme avantajlarından bahsediyor. Çarpı işaretine tıklayarak sonraki sayfaya geçiniz.3. DOĞRULAMA amaçlı gösterilen resim dosyasında gördüğünüz harfleri o resmin hemen yanındaki form alanına yazınız (Aşağıdaki resimde KD9L karakterleri girilmiş). DOWNLOAD butonuna tıklayınız.4. BİR DAKİKA KADAR BEKLEYİN. Bazen daha fazla süre bekletilebilir.5. DOSYA İNDİR butonuna tıklayıp dosyayı indirin.Çok sayıda dosya indirdiğinizde, 3. Basamaktan önce 60 saniye değil daha fazla süre bekleyebilirsiniz. Gösterilen süreyi beklemek zorundasınız. Beklemek istemiyorsanız ücretli üyelik alabilirsiniz.


Konu ile ilgili sorularınız için bu mesajı cevaplayınız.
İyi çalışmalar.
 25 Şubat 2014, 01:27 
dryusuf21
turbobitt degilde başka paylasım sitelerine yüklerseniz olabilirmi acaba?? diger bazı denemelerde oldugu gibi yandex çok iyi mesela hepsini aynı anda ve sorunsuz hızlı bi şekilde indirebiliyor...
 26 Mayıs 2014, 03:30 
Sayfalar:  
1
CEVAP GÖNDER: