HEMŞİRE DOKTORA ÖYLE BİR TUZAK KURDU Kİ!
ADMiN
DİKKAT: Bu konu 4 yıl önce açılmış. İçerdiği bilgiler eskimiş olabilir!
Arkadaşlarıyla doktora tuzak kurarak gasp eden hemşire, polis tarafından suç üstü yakalanınca "Eyvah şimdi yandım" diye gözyaşı döktü.

Adana'nın Seyhan İlçesi'ndeki tıp merkezinde görev yapan pratisyen hekim S. S'yi aynı işyerinde çalışan hemşire M. M. Erkek arkadaşları M. T. Ve T. O. D. İle silahla tehdit etti. Hemşire ve iki arkadaşı, doktor S. S'den tehditle nüfus cüzdanı ve 500 lira alıp, 70 bin lira tutarında bir senet ile 5 boş senede imza attırdı. Doktor S. S. Tehdidin ardından polise giderek şikayetçi oldu. Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi Organize Suçlar Bürosu ekipleri, doktor S. S'ye bir bankanın ATM'sinden zorla para çektirip bin lirayı alan T. O. D. İle hemşire M. M. İle M. T'yi de gözaltına aldı. Gözaltına alınan kişilerin evlerindeki aramalarda bir adet pompalı av tüfeği ele geçirildi. Emniyet Müdürlüğü'nde ifadeleri alınan 3 kişi, 'çıkar amaçlı suç örgütü kurmak, tehdit ve gasp' suçlamasıyla adli mercilere sevk edildi.

Adliyeye sevk edilen şüpheliler, ifadelerinin ardından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Kaynak: Star
 03 Mart 2013, 22:08 
Sayfalar:  
1
CEVAP GÖNDER:
  Anasayfa   Bilgi Yarışması   Deneme Sınavı   Çalışma Soruları   Forum   Dosyalar   Linkler   Anketler   Etkinlikler   Özel Mesajlar   Sözlük  
  Üyeler   Yöneticiler   Favori Sorular   Soru Ekle   Soru Sınıfla   Tüm Sorular   Günün Sorusu  
  Üye Ol   Üye Girişi Yap   Üye Çıkışı Yap   Üyelik Ayarları  Banka 
  Destek  Site Haritası   Site İçi Arama   İletişim