TUS DERSANELERİ
cruella
DİKKAT: Bu konu 4 yıl önce açılmış. İçerdiği bilgiler eskimiş olabilir!
Ben 4. Sınıf öğrencisiyim, çevremdeki çoğu öğrenci dersaneye yazıldı.
Fiyat bana çok pahalı geldi, ayrıca 6. Sınıfta nöbet ertesi gidip sabahtan akşama kadar ders dinleyebileceğime inanmıyorum. Dersaneye gitmeden kazanılabilir mi?
 15 Şubat 2013, 22:29 
ADMiN
Dersaneye gitmeden kazanılabilir tabiki. Bu şekilde kazananlar genelde fakülte dönemini verimli geciren zaten başarılı olması beklenen kişilerdir.
Dersaneler gercekten pahalı. Ama taksitlendirme yapabiliyorlar. Dersaneler, motivasyon, güncel ya da değişen bilgileri takip acısından faydalı. Ayrıca ders notlarındaki önemli noktaları vurgulamaları, ders calışmayı tek başına calıştığınız zamankinden daha kolay hale getirir. 4. Sınıf, dersaneye gitmek icin erken bence. Ama 4. Sınıfta dersaneye giden arkadaşlarınıza dersanenin yararlı olup olmadığını sormanızda fayda var. Arkadaşlarınızın tecrübeleri önemli olacaktır. İyi calışmalar.
 16 Şubat 2013, 15:08 
drlemmy
Dershaneye gidin ya da gitmeyin mutlaka 4. Sınıfın sonunda konuları gözden geçirmeye başlayın derim. 5. Sınıfta konuları bitirip tekrarlara başlarsanız intörnlükte boş olduğunuzda soru çözmeye ve hızlı tekrar yapmaya alışabilirsiniz.
 30 Ağustos 2013, 03:50 
Sayfalar:  
1
CEVAP GÖNDER:
  Anasayfa   Bilgi Yarışması   Deneme Sınavı   Çalışma Soruları   Forum   Dosyalar   Linkler   Anketler   Etkinlikler   Özel Mesajlar   Sözlük  
  Üyeler   Yöneticiler   Favori Sorular   Soru Ekle   Soru Sınıfla   Tüm Sorular   Günün Sorusu  
  Üye Ol   Üye Girişi Yap   Üye Çıkışı Yap   Üyelik Ayarları  Banka 
  Destek  Site Haritası   Site İçi Arama   İletişim