RAPOR VERMEYEN KADIN DOKTORA YUMRUK
ADMiN
DİKKAT: Bu konu 5 yıl önce açılmış. İçerdiği bilgiler eskimiş olabilir!
TRABZON’da 45 yaşındaki Göksel Uzun, ilköğretim öğrencisi kızına 1 günlük rapor vermeyen Fatih Devlet Hastanesi Acil Servisi’nde görevli doktor Duygu Doğdu’ya yumruk attığı iddiasıyla gözaltına alındı.Olay bugün öğle saatlerinde hastanenin Acil Servisi’nde meşydana geldi. İlköğretim okulu öğrencisi kızı Tuğçe Uzun’a 1 günlük rapor isteyen Göksal Uzun, servis doktorlarından Duygu Doğdu ile tartıştı. Kızına rapor alamayan Uzun, iddiaya göre doktor Doğdu’ya önce hakaret etti, ardından da yumruk attı. Olaya müdahale eden hastane güvenlik görevlilerince polise teslim edilen Göksal Uzun, gözaltına alınarak karakola götürüldü.

Şikayetçi olan doktor Duygu Doğdu, tartaklandığını ve hakarete uğradığını belirterek şöyle dedi:

"Bir hasta yakını acil servise çocuğuyla birlikte geldi, çocuğuna bir günlük rapor istedi. Sağlık problemi olmadığı için rapor veremeyeceğimi söyledim. Diğer hastalara yöneldiğim sırada arkamdan yumrukla darp edildim. Şikayetçiyim. Bu konuda yeterli önlemler alınmadığı takdirde bu şekilde ihmaller devam edecek. Umarım bir daha yaşanmaz." Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

http://gundem.milliyet.com.tr/rapor-vermeyen-kadin-doktora-yumruk/gundem/gundemdetay/21.05.2012/1543160/default.htm
 21 Mayıs 2012, 18:26 
Sayfalar:  
1
CEVAP GÖNDER:
  Anasayfa   Bilgi Yarışması   Deneme Sınavı   Çalışma Soruları   Forum   Dosyalar   Linkler   Anketler   Etkinlikler   Özel Mesajlar   Sözlük  
  Üyeler   Yöneticiler   Favori Sorular   Soru Ekle   Soru Sınıfla   Tüm Sorular   Günün Sorusu  
  Üye Ol   Üye Girişi Yap   Üye Çıkışı Yap   Üyelik Ayarları  Banka 
  Destek  Site Haritası   Site İçi Arama   İletişim