Önce TUS - DESTEK
Sitemiz, Tıpta Uzmanlık Sınavına hazırlanan herkese, ücretsiz ve tarafsız olarak hizmet vermek amacıyla yıllar önce yayın hayatına atılmıştır. Siz değerli üyelerimizin beğenisini kazanan sitemiz, üye sayısını artırdıkça daha yeni teknolojilere, daha fazla emeğe ve daha fazla maddi kaynağa ihtiyaç duymaya başlamıştır.

Uzun süre gönüllü yöneticilik sistemi ile yürütülen hizmetler zamanla daha fazla gönüllüye ihtiyaç duyar hale gelmiştir. Bu nedenle, kısa bir süre önce tüm üyelerin siteye katkı yapmasını teşvik etmek amacıyla sanal para uygulamasına geçilmiştir. Soru eklemek ve düzenlemek, dosya, link, anket, etkinlik, haber eklemek suretiyle site içeriğine katkıda bulunan üyelerin normal üyelere göre siteden daha fazla faydalanması sağlanmıştır. Katkıda bulunan herkese teşekkür ederiz.

Yıllardır hiçbir üyeden ücret talep edilmediği gibi gücümüz yettikçe kimseden talep etmeyi de düşünmüyoruz. Ancak, yapacağınız maddi katkılar gücümüze güç katacak, motivasyonumuzu artıracaktır. Katkılarınızı bağış, reklam, sponsorluk şeklinde yapabilirsiniz. Bağışlar yabancı sitelerin ayakta kalmalarını sağlayan önemli kaynaklardır. Güvenli ödeme yöntemleri ve servisleri yaygınlaştıkça ülkemizde de uygulanabilir hale gelmiştir. Bağışlarınız için güvenli bir ödeme yöntemi olan PayPal'ı kullanabilirsiniz. Reklam ve sponsorluk teklifleriniz için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Desteğiniz ve katkılarınız için teşekkür ederiz.

İçerik ekleyin

Soru, dosya, link, anket, etkinlik, haber, makale ekleyerek destek olabilirsiniz. Eklediğiniz içerik ne kadar kaliteli olursa o kadar yeni üye kazanırız. Ne kadar fazla üye kazanırsak içerik kalitesi de o kadar artar.

Sponsor olun

Sitemizin hitap ettiği topluluğu ilgilendiren bir web siteniz varsa tanıtımını burada yapabilirsiniz. Yarışma birincilerine veya çekilişle belirlenecek üyelere hediye vermek gibi teklifleriniz için buraya tıklayınız.

Bağış yapın

Sitemize yapacağınız bağışlar için, güvenli bir ödeme yöntemi olan PayPal'ı kullanabilirsiniz.  Anasayfa   Bilgi Yarışması   Deneme Sınavı   Çalışma Soruları   Forum   Dosyalar   Linkler   Anketler   Etkinlikler   Özel Mesajlar   Sözlük  
  Üyeler   Yöneticiler   Favori Sorular   Soru Ekle   Soru Sınıfla   Tüm Sorular   Günün Sorusu  
  Üye Ol   Üye Girişi Yap   Üye Çıkışı Yap   Üyelik Ayarları  Banka 
  Destek  Site Haritası   Site İçi Arama   İletişim